A czy Twoja spółdzielnia mieszkaniowa spełnia Twoje oczekiwania?

+48 600 752 752

zgloszenia@gtwipartnerzy.pl

GTW & Partnerzy

New York, NY 90210

Sprawy sądowe

GTW & Partnerzy- specjalizujemy się w prowadzeniu spraw sądowych przeciwko spółdzielniom mieszkaniowym i wspólnotom mieszkaniowym.  Wielu współwłaścicieli nieruchomości zgłasza się do nas opisując mechanizmy w ich ocenie nieuczciwego rozliczania kosztów ogrzewania poprzez zastosowanie tzw. podzielników ciepła lub ryczałtów. Zjawisko to nazywamy “przekrętem podzielnikowym”.

Bardzo często także nieuczciwe spółdzielnie mieszkaniowe i wspólnoty mieszkaniowe oszukują współwłaścicieli nieruchomości poprzez stosowanie liczników wody i ryczałtów niezgodnie z obowiązującym prawem.

 

W spółdzielniach mieszkaniowych i wspólnotach mieszkaniowych zawiązywany jest zwykle fundusz remontowy. Są to środki zbierane przez spółdzielnie i wspólnoty mieszkaniowe aby finansować przyszłe remonty budynków. Wiele nieuczciwych spółdzielni mieszkaniowych wykonuje drogie, bardzo często fikcyjne remonty aby stworzyć iluzoryczne wrażenie należytego wykonania i dbania o nieruchomości, tak naprawdę jednak pieniądze współwłaścicieli nieruchomości lub spółdzielców mogą być sprzeniewierzane przez Zarząd Spółdzielni Mieszkaniowej.  

Masz wątpliwości co do rozliczania kosztów Twojej nieruchomości ?

– Masz wątpliwości co do rzetelności sprawozdań finansowych spółdzielni mieszkaniowej ?

– Chcesz sprawdzić czy przedstawiane Tobie koszty utrzymania nieruchomości nie są fikcyjne?

– Chcesz odzyskać pieniądze, gdyż być może zarząd spółdzielni wzbogacił się Twoim kosztem?

Jeśli tak- zgłoś się do nas- wypełnij formularz kontaktowy a my odpowiemy niezwłocznie !

Z poważaniem,

GTW & Partnerzy